Parafia Józefów p.w. Matki Bożej Częstochowskiej Poznaj naszą historię i zobacz czym żyjemy obecnie!

KRS 0000026243 ks. Połomski Obóz Tygrysy. Jak co roku w ramach rozliczenia podatkowego można odpisać 1 na cel użytku publicznego. Prosimy o przekazanie na pomoc w organizowaniu letnich obozów dla dzieci i młodzieży z krajów dawnego bloku wschodniego, również z naszej Parafii, co roku takie wyjazdy są organizowane. W opisie należy zaznaczyć nr KRS 0000026243 ks. Połomski Obóz Tygrysy. NASTĘPNA NIEDZIELA CHLEBA 20 maja 2018 r. KRS 0000026243 ks. Połomski Obóz Tygrysy. Dzisiaj w naszym kościele o godz46.

OVERVIEW

This website parafiajozefow.pl currently has an average traffic ranking of zero (the lower the superior). We have sifted twenty pages within the website parafiajozefow.pl and found forty-two websites associating themselves with parafiajozefow.pl.

PARAFIAJOZEFOW.PL RANKINGS

This website parafiajozefow.pl has seen a variation quantities of traffic through the year.
Traffic for parafiajozefow.pl

Traffic ranking (by month) for parafiajozefow.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiajozefow.pl

Józefów - oficjalny portal miejski - Serwis WWW - Strona główna

Spacer po Józefowie - trzy trasy. Galerie zdjęć, nagrody, filmy. Zabytki, pomniki i muzea. Inicjatywa lokalna - w budowie. Zintegrowane Inwestycje Terytorialne - metropolia warszawska. Sprzedaż działek - informacje archiwalne. Drogi gminne i ich przebieg.

MSZA TRADYCYJNA W JÓZEFOWIE

Pamiętajmy, aby wspierać go swoją modlitwą! Sobota, 24 marca 2018.

1 Gromada Józefowska św. Stanisława Kostki

Próba Jasełek - wyjazd zimowy. 1 Gromada Barcelońska - nowy blog. 1 Gromada Barcelońska, z którą prowadzimy współpracę stworzyła właśnie nowy blog gromady. Wtorek, 30 grudnia 2014. Wyjazd zimowy - Podbiel 27-29.

WHAT DOES PARAFIAJOZEFOW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiajozefow.pl Mobile Screenshot of parafiajozefow.pl Tablet Screenshot of parafiajozefow.pl

PARAFIAJOZEFOW.PL HOST

I identified that a single page on parafiajozefow.pl took one thousand nine hundred and six milliseconds to load. I could not observe a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider this site not secure.
89.161.152.194

I identified that this domain is utilizing the IdeaWebServer/0.83 server.

PAGE TITLE

DESCRIPTION

CONTENT

This website parafiajozefow.pl states the following, "Jak co roku w ramach rozliczenia podatkowego można odpisać 1 na cel użytku publicznego." Our analyzers analyzed that the webpage also said " Prosimy o przekazanie na pomoc w organizowaniu letnich obozów dla dzieci i młodzieży z krajów dawnego bloku wschodniego, również z naszej Parafii, co roku takie wyjazdy są organizowane." The Website also stated " W opisie należy zaznaczyć nr KRS 0000026243 ks. NASTĘPNA NIEDZIELA CHLEBA 20 maja 2018 r. Dzisiaj w naszym kościele o godz46."

VIEW OTHER WEB SITES

Aktualności - Parafia w Kadzidle

Od Wielkanocy do ostatniej niedzieli października godz. Od ostatniej niedzieli października do Wielkanocy godz. W czasie kolędy nie ma Mszy wieczornej. Oaza Dzieci Bożych w Kadzidle facebook. Imieniny Księdza Proboszcza Ryszarda Kłosińskiego.

ParafiaKalinowo.pl Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kalinowie

Zarząd Oddziału KSM w Kalinowie. Członkowie Oddziału KSM w Kalinowie. Co można robić w KSM-ie. Koronka do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zdjęcia, video, pliki.

Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Kamionce

Kamionka 82, 83-230 Smętowo Graniczne. Kamionka, Rychława, Twarda Góra, Milewo, Milewko,. Rudawki, Gajewo Zabudownia, Głodowo, Osiny. Dziękujemy za wsparcie graficzne www.

Parafia Kanina

Wielka Sobota i Wigilia Paschalna 2017. Pielgrzymki do Polskich Sanktuariów i miejsc świętych 2016-2017. Konkurs Palm w kościele Parafialnym- Niedziela Palmowa 2018. Niech czas Świąt Wielkiej Nocy pozwoli odkryć i zrozumieć tajemnicę zwycięstwa dobra nad złem. Niech to radosne alleluja rozbrzmiewa w naszych sercach każdego dnia umacniając wiarę, budując nadzieję i miłość. Nowe galerie na parafialnej stronie.

Parafia Św Wita w Karczewie - Start

Koło Parafialnego Towarzystwa Przyjaciół Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Wspólnota Koło Przyjaciół Radia Maryja. Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Święty Hermenegild, królewicz i męczennik. Święty Marcin I, papież i męczennik. w Niedzielę Bożego Miłosierdzia rozpoczyna się w polskim Kościele Tydzień Miłosierdzia. Wcześniej obchodzony był on w pi.